Úspěchy studentů

 SOUTĚŽNÍ ÚSPĚCHY V ROCE 2017-2018

doben 2018

Okresní kolo Biologické olympiády

Darja Klementová – 1. místo

Darja

březen 2018

Krajské kolo ZUŠ ve hře na dechové nástroje

Marek Šimek – 1. místo (hra na příčnou flétnu)

Pedagogické vedení: Marie Škarková

 

Radek Mattuš – absolutní vítěz (hra na hoboj)

Pedagogické vedení: Rastislav Kozoň

 

Pianoforte Per Tutti

Laura Keše – zlaté pásmo

Pedagogické vedení: Giovanna Spáčilová

 

Krajské kolo ZUŠ ve zpěvu

Theophilus Štourač – 1. místo s postupem

Pedagogické vedení: Vladimír Brázda

Klavírní doprovod: Giovanna Spáčilová

únor 2018

Okresní kolo ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje 

Hana Drtílková – zobcová flétna – 2. místo

Jáchym Sedlák – fagot – 2. místo

Martin Hamřík – klarinet – 1. místo

Helena Hrivnáková – zobcová flétna – 1. místo s postupem

Alžběta Poláčková a Radek Mattuš – hoboje – 1. místo s postupem

Marek Šimek – příčná flétna – 1. místo s postupem

Pedagogické vedení: Marie Škarková, Rastislav Kozoň, Mojmír Poláček, Jiří Houf

Klavírní doprovod: Petr Feldmann

 

únor 2018

Memoriál Rosti Čtvrtlíka

Kateřina Hrdinová – 1. místo

listopad 2017

Oči dokořán

Adéla Doubková – čestné uznání

Thea Jeřábková – bronzové pásmo

Pedagogické vedení: Mgr. Zuzana Pazdírková

Práce studentů Struktury – bronzové pásmo

Pedagogické vedení: Mgr. et MgA. Petr Kunčík

 

   

ÚČAST NA SOUTĚŽÍCH VE ŠKOLNÍM ROCE 2016-2017

 

Soutěž Jméno studenta a umístění
XIII. ročník Pěvecké soutěže Olomouc 2016 Theophilus Štourač – 3. místo
Okresní kolo žáků ZUŠ ve hře na klavír Aneta Zmeškalová – 1. místo

Nella Mazáčová – 1. místo

Lucie Krajčírovičová – 1. místo

Olympiáda v Dějepise Vilém Všetečka – postup do krajského kola
Krajské kolo žáků ZUŠ ve hře na klavír Aneta Zmeškalová – 3. místo

Nella Mazáčová – 1. místo

Lucie Krajčírovičová – 2. místo

Memoriál Rosti Čtvrtlíka (přehlídka mladých recitátorů) Kateřina Hrdinová – postup do celostátního finále
Okresní kolo žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje Klára Pšeničková – 2. místo
Krajská přehlídka Výtvarného oboru ZUŠ Adéla Doubková, Thea Jeřábková a Klára Cigošová – stříbrné pásmo a postup do celostátního kola

Michaela Žáková, Adéla Daňhelová – postup do celostátního kola

cyklus prací: Anežka Přibylová, Klára Binková, Kateřina Kolčavová, Viktor Kostohryz a Kristián Dembický – postup do celostátního kola

Flautování – soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu Hana Drtílková – zlaté pásmo

Radek Mattuš – zlaté pásmo

Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia – dechové nástroje dřevěné Richard Irein – 3. místo (příčná flétna)

Darja Klementová – 2. místo (klarinet)

Okresní kolo Biologické olympiády Darja Klementová – 5. místo
FLAUTIADA 2017 Richard Irein – stříbrné pásmo
Teplické flautohry Helena Hrivňáková – 1. místo
Mládí a Bohuslav Martinů Nella Mazáčová – zlaté pásmo

Lucie Krajčírovičová – stříbrné pásmo

Evropa ve škole (krajské kolo) Vendula Klímová – 1.místo

Táňa Zemčíková – 5.místo

Alexandr René Mišun – 7.místo

Lucie Krajčírovičová – 2.místo

Julie-Anna Levínská – 4.místo

Žofie Pecková – 6.místo

Daniel Vašák – 8.kategorie

Krajské kolo Biologické olympiády Darja Klementová – za úspěšnou účast
SEN o Brně Zuzana Drybčáková, Erik Humlíček,

Adéla Doubková a Markéta Kipilová

BLAHOPŘEJEME!

Menu