Pro rodiče současného studenta

Vážení rodiče,

od 1. září 2015 jsme přešli na nový informační systém Edookit.

Naším cílem je dosáhnout co nejširší informovanosti rodičů o stanovení rozvrhu tříd i jednotlivých žáků, o průběhu výuky i veškerých změn, o připravovaných školních akcích a událostech, o tom, co se ve škole odehrává, co v nejbližší době Vaše dítě čeká, jakou známku obdrželo, co se mu povedlo nebo naopak nepovedlo. Kromě široké informovanosti je hudbou budoucnosti i zapojení žáků do e-learningu.

Všechno, co nového vzniká, s sebou přináší různé problémy i nedokonalosti. Proto bychom Vás chtěli požádat o určitou dávku shovívavosti, neboť letošní školní rok chceme celý systém zdokonalovat, aby sloužil nejen nám, ale hlavně Vám k získávání informací a i lepší komunikaci se školou.

Byli bychom rádi, kdybyste se i Vy zapojili do tvorby tohoto systému. Napište nám své postřehy, co se Vám líbí, ale i co se nelíbí a co Vám v systému chybí. Budeme se snažit Vaše požadavky do systému zahrnout. Sami vidíte, že od začátku září se již velká řada věcí změnila, řada informací již cílí přesněji a celý systém je v dynamickém vývoji.

Těšíme se na spolupráci při vývoji informačního systému.

RNDr. Jiří Dittrich

 

Platební podmínky

Školné

číslo účtu pro platbu školného:        220 111 87 76/2010

Školné se platí každoročně ve 2 splátkách:

  1. splátka ve výši 12.500,- Kč je splatná do 15. července před zahájením následujícího školního roku
  2. splátka ve výši 12.500,- Kč je splatná do 15. ledna příslušného školního roku

Obědy

číslo účtu pro platbu obědů:              240 091 7650 / 2010

 

 

 

 

 

Menu