Připravujeme

  • Absolventský koncert – klavír Přijměte pozvání na klavírní absolventský koncert, který se uskuteční v neděli 3. června v 15 hodin (Komorní sál HF JAMU, Brno). Vystoupí studenti ze třídy Jolany Zedekové a určitě je se na co těšit!
  • Hudba a prostor Udělejte si výlet do Doubravníku za kulturou! Hraje a zpívá studentský soubor Souflé a jeho hosté. Koncert se uskuteční v sobotu 16. června v 17 hodin v kostele Povýšení svatého Kříže.
  • To nejlepší ze Souflé Koncert sólistů studentského souboru Souflé aneb „To nejlepší ze Souflé“ proběhne ve čtvrtek 14. června v 19.30 hodin. Tentokrát v Přednáškové síni Místodržitelského paláce (Moravské náměstí 1A, Brno).
  • Barvy, tvary, pocity Vernisáž výstavy žáků výtvarného oboru proběhne ve středu 30. května v 17 hodin v Alfa Pasáži (Poštovská 4, Brno). Těšit se můžete na hudební doprovod skupiny ORRA a TEEN!
  • Piano Master Class Srdečně zveme na mimořádnou událost. Piano Master Class se Stanislavem a Anastasiou Fedyuk. Akce je vhodná pro malé i velké pianisty. Pasivní i aktivní účast možná. Kurzy proběhnou v pondělí 4. června a v úterý 5. června, závěrečný koncert potom ve středu 6. června na radnici v Komíně.
  • Koncert dětských sólistů s Filharmonií Brno V rámci festivalu Mozartovy děti vystoupí na koncertě dětských sólistů také naši dva studenti – Klára Francová (klavír) a Radek Mattuš (hoboj). Srdečně Vás zveme! Koncert proběhne v úterý 12. června v 18 hodin v Besedním domě. https://filharmonie-brno.cz/events/koncert-detskych-solistu-s-filharmonii-brno-mozartovy-deti/
  • Dětský koncert – Mozartovy děti Na koncertě pro studenty a děti spolu s dalšími sólisty vystoupí náš student klarinetista Martin Hamřík ve čtvrtek 31. května v 10.40 hodin v Besedním domě. https://filharmonie-brno.cz/events/vychovny-koncert-mozartovy-deti-2/

 

Menu