Dobročinný bazárek pro Útulek Tibet

Srdečně vás zveme na 2.ročník dobročinného bazárku pro Útulek TIBET

Přineste vše, co vás už netěší a potěšte někoho jiného

Nakupte předměty s příběhem

Udělejte si radost originálním dílem našich mladých umělců

Přispějte na dobrou věc

Dne 28. 6. 2018 od 16 hodin  se na vás těšíme na školní zahradě Gymnázia Pavla Křížkovského, bazar proběhne v rámci zahradní slavnosti školy.

Přijďte a přiložte tlapky k dílu!

Jak pomoci??

 1. Předprázdninový úklid aneb přines vše, co už u vás doma nemá využití: knihy, hračky, oblečení, šperky, keramiku či jiné poklady. Určitě se ještě najde někdo, kdo těmto předmětům vdechne nový život…

 

 1. Naplňme jim bříška – Útulek Tibet pečuje především o handicapované kočičky a nemocné a stařičké pejsky, proto chceme-li pomoci plnit bříška, držme se seznamu dobrot, které zvířátka mohou:
 • granule pro kočičky – Calibra, Fitmin, Royal canin, Ontario, Sanabelle, Orijen ap. (kitten, adult), veterinární diety (renal, gastro)
 • konzervy a kapsičky pro kočičky – Animonda, Calibra, Gourmet, Miamor, Kattovit (renal, urinary, gastro, diabetic), Felix ap.
 • granule pro kočičky –  Sams field
 • granulky pro pejsky –  veterinární diety ( diabetic, gastro, urinary, mobility)
 • konzervy pro pejsky – Animonda, Calibra, Rinti, diety (diabetic)
 • pamlsky pro pejsky – sušené maso a různé uši, piškoty
 • stelivo pro kočky – Zverlit nebo Cats Best Oko Plus
 1. Co s těmi prostěradly z chalupy? Poslouží jako pelíšky! A nejen prostěradla, veškeré čisté ložní prádlo, ručníky, deky, polštáře a peřiny (prosíme však bez peří…), kusové koberce či matrace.
 2. I pejsek s kočičkou si občas myjí podlahu…. Proto budou potřebovat čisticí, úklidové a desinfekční prostředky, osvěžovače, pytle na odpadky (120 l), hadry či houbičky.

Vše, co chcete darovat, přineste prosím do horní sborovny, s nadšením od vás převezme Alexandra Nováková a následně předá do těch správných pacek.

 

Děkujeme vám!

We HAF you!

‹ Zpět
Menu